. . : : Informacyjna strona Oddziału PTTK w Koninie : : . .
» Home » PTTK Oddział w Koninie » Władze Oddziału » Członkostwo/Składki PTTK » Zniżki » PRZEWODNICY «
» Kalendarze imprez » Zdjęcia » Kluby i Koła Turystyczne » Regulamin TZK » Kartki i tapety «
» Kronika » CHATKA ORNITOLOGA PTTK » Ciekawe strony » Regulaminy » RODO » Kontakt » O stronie «

Wasze zdjęcia

Klauzula
informacyjna zgodna z RODO

Od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem. Oddział PTTK w Koninie informuje, że:

1. Administrator danych:
    Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej jak powyżej jest Oddział PTTK w Koninie z siedzibą przy ul. Kolejowej 11 w Koninie kod pocztowy 62-510, adres e-mail: oddzial@konin.pttk.pl,
  2. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych:
    Administrator nie wyznaczył inspektora ochrony danych.
  3. Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania:
    Przetwarzanie w celach statutowych oraz zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód.
  4. Odbiorcy lub kategorie odbiorców danych:
    - organa państwowe lub inne podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa,
    - podmioty współpracujące na podstawie umów powierzenia danych: firmy ubezpieczeniowe, hotelarskie, przewoźnicy, oraz podmioty wspierające w zakresie obsługi i konserwacji systemów informatycznych.
  5. Okres przechowywania danych:
    Dane przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu, jednak nie dłuższy niż przez okres wskazany przepisami prawa.
  6. Prawa osób których dane dotyczą: Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia swoich danych, zgodnie z obowiązującą w GO PTTK procedurą.
  7. Przetwarzanie danych osobowych w sposób zautomatyzowany:
    Dane osobowe nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani nie są profilowane w rozumieniu RODO.
  8. Wniesienie skargi:
    W przypadku uznania, że GO PTTK narusza przepisy RODO, osoba, której dane dotyczą, może złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2, kod pocztowy 00-193.
PnWtŚrCzPtSoN
Najbliższe święta:26 maja
Dzień Matki

(2,83kB)
(4,4kB)
(11,5kB)
(2,2kB)
(9kB)
(3,1kB)
(2kB)
(1kB)

(14kB)
© 2003 - 2006 Bartłomiej Cichocki. Wszelkie prawa zastrzeżone.